مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی - کار ایمن در کرونا - ISO / PAS 45005: 2020

این استاندارد راهنمایی هایی برای سازمانها در مورد چگونگی مدیریت خطرات ناشی از COVID-19 برای حفظ سلامت، ایمنی و رفاه مربوط به کار، ارائه می دهد.

مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی - ISO / PAS 45005: 2020

پیام یا خواسته های خود را در این قسمت بنویسید. اگر  دقیقا نمی دانید که چه چیزی می خواهید و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

سال انتشار
2020
نام استاندارد
ISO / PAS 45005: 2020
استانداردهای مشابه
ایزو 45001

استاندارد ISO / PAS 45005: 2020 راهنمایی مربوط به حمایت از انواع کارگران (مانند کارگران مشغول در سازمان ، کارگران مشغول در خارج از سازمان از جمله افرادی که دور کاری می کنند، پیمانکاران، کارگران مسن، کارگران دارای معلولیت و سایر علاقه مندان مربوطه (به عنوان مثال بازدید کنندگان یک محل کار، از جمله افراد عمومی) می باشد.

استاندارد ISO / PAS 45005: 2020 راهنمایی مربوط به حمایت از انواع کارگران می باشد.

 

دولت ها، نهادهای نظارتی و سایر نهادهای حرفه ای در سراسر جهان راهنمایی هایی درباره کار ایمن در طی بیماری COVID-19 منتشر کرده اند. این سند یک دستورالعمل عمومی کلی را ارائه می دهد که مکمل این اطلاعات است و از اصول معینی پشتیبانی می کند:

- اقدامات منطقی برای مدیریت خطرات ناشی از COVID-19 برای حفاظت از سلامتی و ایمنی کارگران و سایر اشخاص ذینفع مربوطه انجام می شود یا می شود.

- کارگران نباید ملزم به کار شوند مگر اینکه اقدامات ذکر شده در ISO / PAS 45005: 2020 اجرا شده باشد.

این راهنما شامل توصیه های عملی به سازمانها و کارگران در مورد چگونگی مدیریت این خطرات است و برای سازمانهایی که فعالیت خود را از سر می گیرند، آنهایی که در سراسر همه گیری فعالیت می کنند و کسانی که فعالیت خود را شروع می کنند مناسب است.

ولی در مورد چگونگی اجرای پروتکل های خاص کنترل عفونت در کلینیک، مراکز مراقبت های بهداشتی و سایر موارد در نظر گرفته نشده است.

بوسیله پیاده سازی راهنمای موجود در ایزو 45005، سازمان قادر می سازد تا اقداماتی اثربخشی برای حفظ ایمنی کارمندان در مقابل  COVID-19 اعمال کند و در تشخیص ریسک های سیستماتیک اعمال اثربخشی داشته باشد.

همچنین در مواقعی که سازمان نیاز به تغییر چهارچوب درونی یا بیرونی در شرایط بحرانی دارد، باعث ایجاد نظم شود.

راهنمای COVID-19

 

قیمت اخذ گواهینامه ایزو 45005

برای دستیابی به اطلاعات کامل در مورد چگونگی محاسبه هزینه اخذ ایزو بهتر است مطلب مرتبط با هزینه ایزو موجود در وب سایت شرکت اخذ گواهینامه ایزو را مطالعه کنید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.