شرکت بین المللی BRSM با هدف فراهم آوری نیازهای مشتریان در زمینه خدمات ارزیابی، آموزش و صدور گواهینامه های بین المللی و با تمرکز بر روی سیستم های مدیریتی و کیفیت محصولات ثبت گردیده است. این شرکت با ترکیبی از مهارتها، تجربه ها و صلاحیت ها و با استفاده از نیروهای متخصص فنی و ارزیابی های منصفانه، دوستانه و کاملاً علمی بدنبال توسعه ارزش های افزوده سازمانها می باشد. این شرکت با هدف انطباق سیستم و یا محصول شما با نیازمندیهای تعیین شده بر آن است تا میزان صلاحیت سازمان شما را تعیین نماید .

ما دائماً شما را در کنار خود احساس می کنیم و مشتریان خود را مالک اصلی سازمان خود می دانیم.

- شرکت BRSM

کسب نشان برترین شرکت گواهی دهنده CB

توسط شرکت بیکران راهکار سعادت

کسب افتخار بزرگ " نشان برترین شرکت گواهی دهنده " به جز همراهی شما بهترین­ها امکان پذیر نبود و خداوند منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی چون شما بزرگواران را ارزانی فرموده است.

 بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از همه ذی نفعان داخلی و خارجی خود که همواره ما را در مسیر پیشرفت و توسعه یاری می‌رسانند اعلام می داریم.

شما همراه گرانقدر، به عنوان مشتری، همکار، تامین‌کننده و همه کسانی که در هر نقشی با ما در ارتباط بوده‌اید، برای ما بسیار ارزشمند بوده و هستید و بدون تعامل سازنده و همکاری‌های ارزش افزای فی مابین، ما نمی توانستیم به عنوان "برترین شرکت در حوزه تایید صلاحیت و صدور گواهینامه های ایزو" انتخاب شویم.

نشان برترین شرکت گواهی دهنده CB

BRSM در تلاش است تا با شناسایی مداوم نیازهای مشتریان خود و ارائه سرویسهای توسعه یافته و متفاوت تر، جایگاه آنها را در سطح بین المللی حفظ و مسیر توسعه آنها را کوتاه تر نماید.

ما از طریق ارتباطات مستمر با مشتریان بدنبال بهبود و توسعه خود می باشیم و با رویکردی تخصصی به سمت و سوی توسعه مستمر سیستم های مدیریتی و کیفیتی در تلاشیم شما را به هدفهایتان نزدیک تر نمائیم.

شرکت BRSM با چندین شعبه در سراسر جهان تلاش نموده است مسیر دستیابی مشتریان به خدمات مورد نظر را کوتاهتر نماید.
دفتر مرکزی شعبه BRSM خاورمیانه در کشور ترکیه (شهر استانبول) و کشور ایران(شهر تهران) دایر می باشد.

شرکت بیکران راهکار سعادت به نمایندگی شرکت BRSM در زمینه خدمات ممیزی، ثبت و صدور گواهینامه های سیستمی وهمچنین خدمات آموزشی در ایران در حال فعالیت می باشد.

شعبه BRSM خاورمیانه مطابق ممیزی انجام گردیده از طرف شرکت IAS امریکا با شماره شناسایی MSCB-109 مورد تائید قرارگرفته است.

همچنین شرکت بیکران راهکارسعادت مطابق ممیزی انجام گردیده از طرف مرکز ملی تائید صلاحیت ایران با شماره شناساییNACI/119 مورد تائید قرارگرفته است.

شعبه خاورمیانه BRSM با صدور بیش از ۳۰۰۰ گواهینامه طی ۷ سال فعالیت در کشور ایران وسایر کشورهای منطقه از جمله عربستان، امارات، افعانستان، عراق، مصر، ترکیه، عمان، ارمنستان و… به عنوان یکی از بزرگترین مراجع ثبت و صدور گواهینامه فعال درحال فعالیت می باشد.

بیکران راهکار سعادت

صدور گواهینامه مدیریت و ارائه انواع خدمات بازرسی و کنترل کیفیت

شرکت بیکران راهکار سعادت BRS در زمینه خدمات ارزیابی انطباق در حوزه هایی مانند صدور گواهینامه سیستم مدیریت و ارائه انواع خدمات بازرسی و کنترل کیفیت فعال است و به اذعان صاحب نظران، در این حوزه ها همواره بعنوان یک شرکت پیشرو شناخته می شود. این شرکت با توجه به دریافت تاییدیه های مختلف از مراجع قانونگذار داخلی و بین المللی مجاز به ارائه خدمات مرتبط در منطقه بر اساس خط مشی ایجاد ارزش افزوده می باشد.

ما با داشتن سال ها تجربه و با ارتقاء مداوم سطح دانش نظری و فنی خود، به طور پیوسته در حال بسط خدمات در جهت تامین نیازهای ذی نفعان و خدمت به مشتریان عزیزمان می باشیم . خدمات ما، به ذی نفعان این اطمینان را می دهد که محصولات و خدمات، با استانداردهای جهانی، مقررات محلی و الزامات خاص آنها مطابقت دارند. ما در کنار شما به 15 سال خدمت رسانی موثر مفتخریم.

iso 9001

بیانیه خط مشی کیفی

خط مشی ما عبارتست از ارائه ارزیابی همراه با ارزش افزوده با رعایت موازین اخلاقی، بی طرفی، دوستانه و محترمانه و ثبت اعتبار آن با بکارگیری روشهای نوین مدیریتی به منظور مساعدت صادقانه سازمان مشتری در راستای پوشش دادن معیارهای بین المللی می باشند.

اهداف ما در راستای نگهداشت فعالیتهای کسب و کار با رویکرد حفاظت از حقوق مصرف کنندگان می باشند. این امر توسط اختصاص دادن نیروی انسانی آموزش دیده به مشتریان جهت ارائه خدمات مدنظر آنها قابل دستیابی خواهد بود.
جهت دستیابی به خط مشی و اهداف، گروه کارکنان سازمان سیستم کیفی را با به روزآوری و ارائه پیشنهادهای بهبود که می تواند رابطه سازمان را با مشتریان به بیشترین حد مطلوب برساند مورد حمایت، اجرا و ارتقاء قرار می دهند. سازمان بیکران راهکار سعادت با بکارگیری ممیزان انحصاری، هدف محافظت از مصرف کنندگان را از طریق نیازهای سازمان- مشتری محقق می سازد.

تاریخ آخرین بازنگری: 1397/01/30

چارت سازمانی

چارت سازمانی