گواهینامه محصول

از جمله مهم ترین سازمان های بین المللی در سطح دنیا ، سازمان ایزو است که اقدام به تعیین استاندارد هایی برای انواع خدمات می نماید و دلیل به وجود آمدن آن استانداردسازی تمامی فرآیندهای سازمان ها با وضع قوانین یکسان برای آن ها می باشد. بنابراین هدف اصلی این سازمان یکپارچه نمود قوانین به منظور حمایت از تولید کننده و مصرف کننده می باشد. اخذ گواهینامه ایزو برای سازمان ها و شرکت های خدماتی می باشد این امر را محقق ساخته و سبب اعتماد مشتری نسبت به سازمان و شرکت مربوطه می شود.

گواهینامه محصول

پیام یا خواسته های خود را در این قسمت بنویسید. اگر  دقیقا نمی دانید که چه چیزی می خواهید و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

گواهینامه های ایزو انواع مختلفی دارند که لازم است آگاهی لازم در مورد استفاده و کارایی هرکدام از آنها وجود داشته باشد. استانداردهای ایزو طیف گسترده ای از فعالیت ها را پوشش می دهند که می تواند در مورد ساخت یک محصول، مدیریت فرآیند، ارائه خدمات یا تأمین مواد باشد. پیش نیاز اخذ گواهینامه ایزو برای هر سازمان این است که استاندارد مناسب خود را بشناسند و بدانند که کدامیک از این گواهینامه ها برای دستیابی به اهدافشان مفیدتر است. امکان اخذ بیش از یک گواهینامه ایزو برای هر مجموعه وجود دارد و هرکدام از آنها مزایایی مانند ایجاد اعتبار بیشتر، فرآیندهای بهبود یافته و محصولات یا خدماتی در رده های جهانی را به همراه دارد. پرکاربردترین و مهم ترین گواهینامه های ایزو عبارتند از: