پادکست یک- تاریخچه استاندارد قسمت اول: استانداردهای سیستمی

اپيزود ١ راديو استاندارد (اولين پادكست مديريتي فارسي زبانان در حوزه استانداردها) با موضوع تاريخچه استانداردها منتشر شد. مجری: خانم آسانا احمدی مهمان: مهندس مجتبی رمضانی سرخی - سر ممیز سیستم های مدیریتی- کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار  

پادکست یک- تاریخچه استاندارد قسمت اول: استانداردهای سیستمی

پیام یا خواسته های خود را در این قسمت بنویسید. اگر  دقیقا نمی دانید که چه چیزی می خواهید و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

موفقیت و بهره بردن صحیح از هستی در گرو شناخت ضوابط و معیارهای حاکم بر طبیعت و اجرای آنهاست. امروزه به چهارچوب این قوانین و ضوابط ، واژه مدرنیته استاندارد اطلاق می گردد.
در دنیای پیشرفته کنونی ، رعایت استاندارد و ارتقای سطح کیفیت محصول ها و خدمات، که به نوعی مدیریت کیفیت نیز محسوب می گردد، پیش شرط ورود به عرصه رقابت و رمز ماندگاری در بازارهای جهانی است. 

Audio file

سوالات متداول پادکست یک- تاریخچه استاندارد قسمت اول: استانداردهای سیستمی

مزایای پادکست برای کسب و کار آنلاین شما
اقتدار و اعتبار خود را در جایگاه خود ایجاد کنید.
محتوای با کارایی بالا را تغییر کاربری دهید.
به یک مخاطب کاملا جدید برسید.
ارتباط عمیق تری با مخاطبان خود ایجاد کنید.
زمان بیشتر برای ایجاد ارتباط
با اینفلوئنسرها و سایر افراد در صنعت خود ارتباط برقرار کنید.
غلبه بر یک چالش شخصی
همه راه هایی که سازمان شما می تواند از پادکست ها برای رشد استفاده کند. تورهای پادکست و روابط عمومی (میهمان در برنامه های دیگر) پادکست های مارک دار (شروع نمایش شخصی شما) پادکست های داخلی (شروع یک نمایش متمرکز بر کارمندان)
در سال‌های اخیر، پادکست‌ها به بخش محبوبی از آمیخته بازاریابی B2B تبدیل شده‌اند. پادکست ها یک راه منحصر به فرد و جذاب برای دستیابی به مخاطبان هدف شما ارائه می دهند و می توانند ابزار موثری برای ایجاد رهبری فکری و آگاهی از برند باشند.
این می تواند به شما در ایجاد سرنخ های جدید، جذب مشتریان جدید و افزایش آگاهی از برندتان کمک کند. علاوه بر این، حضور به عنوان مهمان در پادکست‌های دیگر می‌تواند به شما در ایجاد روابط با سایر مشاغل و تأثیرگذاران صنعت کمک کند، که می‌تواند به فرصت‌های همکاری جدید یا سایر مزایای بازاریابی منجر شود.
افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.