ممیزی شرکت گاز هرمزگان بر اساس سیستم مدیریت یکپارچه (ایزو9001، ایزو14001، ایزو45001، ایزو50001 و...)

ممیزی شرکت گازاستان هرمزگان مبتنی بر استانداردهای مدیریتی ایزو9001، ایزو14001، ایزو45001، ایزو5001، ایزو10002، ایزو10004، ایزو31000،HSE، IMS توسط ممیزان شرکت بیکران راهکار سعادت در طی 15 نفر روز انجام شد.

جلسه اختتامیه ممیزی استاندارد های ایزو

پیام یا خواسته های خود را در این قسمت بنویسید. اگر  دقیقا نمی دانید که چه چیزی می خواهید و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

کسب نشان برترین شرکت گواهی دهنده CB

توسط شرکت بیکران راهکار سعادت

کسب افتخار بزرگ " نشان برترین شرکت گواهی دهنده " به جز همراهی شما بهترین­ها امکان پذیر نبود و خداوند منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی چون شما بزرگواران را ارزانی فرموده است.

 بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از همه ذی نفعان داخلی و خارجی خود که همواره ما را در مسیر پیشرفت و توسعه یاری می‌رسانند اعلام می داریم.

شما همراه گرانقدر، به عنوان مشتری، همکار، تامین‌کننده و همه کسانی که در هر نقشی با ما در ارتباط بوده‌اید، برای ما بسیار ارزشمند بوده و هستید و بدون تعامل سازنده و همکاری‌های ارزش افزای فی مابین، ما نمی توانستیم به عنوان "برترین شرکت در حوزه تایید صلاحیت و صدور گواهینامه های ایزو" انتخاب شویم.

نشان برترین شرکت گواهی دهنده CB

سیستمهای یکپارچه استانداردهای ایزو

سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس گروهی از استانداردهای ایزو، سیستمی موزون و پیاده سازی شده متشکل از گروهی از استانداردهاست. با توجه به تبعیت استانداردهای ایزو از ساختار سطح بالای در سالیان اخیر، سازمانهای پیشرو برای اتحاد و یکپارچه سازی این استانداردها، فرایند کم ریسک تری را پیش رو دارند. در واقع با ارتقای هماهنگی در متن استانداردها، ایجاد  هماهنگی میان چندین استاندارد متحد الوزن، از پیچیدگی کمتر درعین حال اثربخشی بالاتری برخوردار خواهد بود.

 

کدام استانداردهای ایزو در شرکت گاز هرمزگان مورد ممیزی قرار گرفتند؟

استانداردهای ایزو مورد ممیزی در شرکت گاز هرمزگان شامل:
ایزو 9001، سیستم مدیریت کیفیت      
ایزو14001، سیستم مدیریت محیط زیست
ایزو45001، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی
ایزو50001، سیستم مدیریت انرژی
ایزو10002، سیستم مدیریت شکایات
ایزو 10004، سیستم مدیریت سنجش و بازخورد مشتریان 
ایزو 31000، سیستم مدیریت ریسک 
ایزو26000، مسئولیت اجتماعی


معرفی سازمان ممیزی شونده بر اساس استانداردهای ایزو

شرکت گاز هرمزگان به عنوان یکی از شرکت های جوان و پیشرو در عرصه توزیع و فروش گاز در استان هرمزگان، با استقرار استانداردهای مدیریتی در طی سالیان گذشته، به اذعان ممیزان از نقاط قوت بسیاری در سیستم های اجرا شده برخوردار شده است. تعهد بالای مدیران ارشد و حضور پرسنل مجرب از دلایل بالای این اثربخشی در سیستم های طرحریزی شده و نتایج حاصله می تواند باشد.


تشریح فرایند ممیزی ایزو در گاز هرمزگان

در طی 15 نفر روز ممیزی شرکت گاز مبتنی بر استانداردهای مدیریتی ایزو9001، ایزو14001، ایزو45001، ایزو5001، ایزو10002، ایزو10004، ایزو31000،HSE، IMS توسط ممیزان شرکت بیکران راهکار سعادت  در حوزه ممیزی استانداردهای سیستمی و محصولی به انجام رسید.
در طی فرایند ممیزی و بر اساس یافته های تیم ممیزی و بر اساس الزامات IAF، شرکت گاز هرمزگان به استفاده از گواهینامه های ایزو صادره توصیه گردید و این موفقیت بزرگ در اخذ گواهینامه های ایزو مختلف را به مدیریت و پرسنل خدوم این شرکت تبریک عرض می نماییم.

ثبت و صدور گواهینامه های ایزو

شرکت بیکران راهکار سعادت، با ماموریت ثبت و صدور گواهینامه های استاندارد های ایزو و ایجاد ارزش افزوده برای ذی¬نفعان در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکتهای CB در منطقه است و گسترش روزافزون مشتریان معتبر و دارندگان گواهینامه های ایزو از این شرکت دلیلی بر این مدعاست. افزایش 100 درصدی در شرکتهای طرف قرارداد در موضوعات مختلف از جمله نقاط قوت این شرکت در سال جاری بوده است.
با عنایت بر اعتبارات ملی و بین المللی شرکت بیکران راهکار سعادت از مراجع معتبری همچون مرکز ملی تایید صلاحیت اداره استاندارد ایران (NACI) ، IAS امریکا، TURKAK ترکیه و ... در طبقات و کدهای مختلف، که باعث امکان ممیزی انواع صنایع و کسب و کارها را برای این شرکت فراهم می¬گند از جمله مزایای رقابتی این مجموعه است.


 

سوالات متداول ممیزی شرکت گاز هرمزگان بر اساس سیستم مدیریت یکپارچه (ایزو9001، ایزو14001، ایزو45001، ایزو50001 و...)

جلسه پایانی به ریاست رهبر تیم ممیزی برگزار می شود و هدف آن ارائه یافته ها و نتیجه گیری های ممیزیبه نحوی است که باید توسط ممیزیشونده درک و تأیید شود و زمان بندی اقدامات اصلاحی مورد توافق قرار بگیرد.
در حال حاضر بیش از 40 نفر ممیز پاره وقت و تمام وقت برای استانداردهای ایزو با مجموعه BRS همکاری می کنند.
نفر روز ممیزی یک استاندارد ایزو به عوامل مختلفی از جمله نوع استاندارد، نوع ممیزی، نفرات موثر سازمان، طبقه محصول، دامنه کاربرد، تعدا سایتها و ... که از الزامات IAF نشئت می گیرند محاسبه می گردند
IAF CertSearch، بزرگترین پایگاه داده جهانی برای گواهینامه های معتبر، در حال حاضر شامل حدود 400000 گواهینامه معتبر در بیش از 150 اقتصاد است که طیف وسیعی از بخش ها را پوشش می دهد.
افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.