دوره جامع سرممیزی BRSM

دوره جامع سرممیزی BRSM توسط اساتید مجرب و به نام این حوزه با مجموع بیش از ۱۰۰ سال تجربه اجرایی برگزار می‌گردد.

دوره جامع سرممیزی BRSM

پیام یا خواسته های خود را در این قسمت بنویسید. اگر  دقیقا نمی دانید که چه چیزی می خواهید و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

کسب نشان برترین شرکت گواهی دهنده CB

توسط شرکت بیکران راهکار سعادت

کسب افتخار بزرگ " نشان برترین شرکت گواهی دهنده " به جز همراهی شما بهترین­ها امکان پذیر نبود و خداوند منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی چون شما بزرگواران را ارزانی فرموده است.

 بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از همه ذی نفعان داخلی و خارجی خود که همواره ما را در مسیر پیشرفت و توسعه یاری می‌رسانند اعلام می داریم.

شما همراه گرانقدر، به عنوان مشتری، همکار، تامین‌کننده و همه کسانی که در هر نقشی با ما در ارتباط بوده‌اید، برای ما بسیار ارزشمند بوده و هستید و بدون تعامل سازنده و همکاری‌های ارزش افزای فی مابین، ما نمی توانستیم به عنوان "برترین شرکت در حوزه تایید صلاحیت و صدور گواهینامه های ایزو" انتخاب شویم.

نشان برترین شرکت گواهی دهنده CB

اساتید دوره:

دوره جامع سرممیزی BRSM توسط اساتید مجرب و به نام این حوزه با مجموع بیش از ۱۰۰ سال تجربه اجرایی برگزار می‌گردد. در هر یک از دوره های سرممیزی ۲ استاد تایید شده حضور داشته و بر اساس الزامات IRCA دوره ها را به سوی بالاترین اثربخشی ممکن هدایت می‌کنند. برای اطلاع از شرایط هریک از دوره ها و یا حضور در چندین دوره به صورت یکپارچه با شماره 02192001320 تماس حاصل نمایید و یا از طریق تارنمای www.brs.ir در این دوره های ارزشمند سرممیزی ثبت نام نمایید.

سوالات متداول دوره جامع سرممیزی BRSM

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.