ممیزی شرکت کوشا پلاست نیکان با موفقیت به پایان رسید

ممیزی شرکت کوشا پلاست نیکان به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان ظروف یک بار مصرف و چندبار مصرف  با با تنوع بیش از250 محصول یکبار مصرف و چندبار مصرف در دسته بندی های مختلف و بیش از 11 نوع رنگ بندی مختلف توسط تیم ممیزی شرکت بیکران راهکار سعادت برگزار گردید.

ممیزی ایزو

پیام یا خواسته های خود را در این قسمت بنویسید. اگر  دقیقا نمی دانید که چه چیزی می خواهید و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

کسب نشان برترین شرکت گواهی دهنده CB

توسط شرکت بیکران راهکار سعادت

کسب افتخار بزرگ " نشان برترین شرکت گواهی دهنده " به جز همراهی شما بهترین­ها امکان پذیر نبود و خداوند منان را شاکریم که به ما نعمت قدردانی و تقدیر از عزیزانی چون شما بزرگواران را ارزانی فرموده است.

 بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از همه ذی نفعان داخلی و خارجی خود که همواره ما را در مسیر پیشرفت و توسعه یاری می‌رسانند اعلام می داریم.

شما همراه گرانقدر، به عنوان مشتری، همکار، تامین‌کننده و همه کسانی که در هر نقشی با ما در ارتباط بوده‌اید، برای ما بسیار ارزشمند بوده و هستید و بدون تعامل سازنده و همکاری‌های ارزش افزای فی مابین، ما نمی توانستیم به عنوان "برترین شرکت در حوزه تایید صلاحیت و صدور گواهینامه های ایزو" انتخاب شویم.

نشان برترین شرکت گواهی دهنده CB

 

ممیزی شرکت کوشا پلاست نیکان به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان ظروف یک بار مصرف و چندبار مصرف  با با تنوع بیش از250 محصول یکبار مصرف و چندبار مصرف در دسته بندی های مختلف و بیش از 11 نوع رنگ بندی مختلف توسط تیم ممیزی شرکت بیکران راهکار سعادت برگزار گردید.

ممیزی بر اساس الزامات غذا و دارو


در طی 6 نفر روز ممیزی، بازدید از سایت های  خرمدشت و اتحاد تهران به عمل آمد و در این بازدید های میدانی، استفاده از جدید ترین تجهیزات و دستگاههای روز دنیا برای تولید با کیفیت به عنوان یکی از نقاط قوت بارز این شرکت به ثبت رسید. علاوه بر زیرساخت مناسب، وجود تیم فنی متخصص و مجرب باعث اضافه شدن موضوع صادرات به دامنه تولید و فروش این شرکت و گسترش محدوده کاری آن گردد. 

ممیزی خط تولید


رعایت تمامی قوانین، استاندارد های ملی و بین المللی از قبیل استانداردهای ایزو ، قوانین غذا و دارو، ضوابط بهداشتی و ...، بیانگر یک شرکت قانون مدار و منطبق با استانداردها را برای تیم ممیزی گردید . مشاهداتی از این دست، موجبات کشف نمونه های موردی مناسب برای ارائه مدرسین بیکران راهکار در جلسات آموزشی برای ارتقای دانش مدیریتی و بهداشتی گردید.

ممیزی تولید ظروف غذایی

BRSM امیدوار است روز به روز به تعداد شرکت های قدرتمند در حوزه تولید و ارائه خدمات افزوده شود تا تحقق شعار ایران آباد میسرتر گردد و حضور چنینی سازمانهایی در صنایع مختلف، دستیابی به اهداف توسعه را سهل تر می سازد.
بیکران راهکار سعادت به عنوان برترین نهاد صدور گواهینامه در کشور، همواره بر کسب ارزش افزوده برای تمامی طرفین ممیزی تاکید داشته و در ممیزی انجام پذیرفته فوق، ارزش افزوده لازم برای همه اعضا محقق گردید. همکاری با بیش از 3000 سازمان داخلی و خارجی، دستیابی به این گونه ارزش افزوده ها را برای شرکت بیکران در راستای ثبت و صدور گواهینامه های ایزو آسان تر کرده است.

 

سوالات متداول ممیزی شرکت کوشا پلاست نیکان با موفقیت به پایان رسید

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.