تازه ها

دوره آموزش آنلاین سرممیزی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001:2018

دوره های سر ممیزی، دوره های پیشرفته انجام ممیزی است. این دوره در 5 روز کاملا کارگاهی برگزار می شود. در پایان دوره نیز در صورت قبولی افراد در آزمون نهایی، گواهینامه ای تحت اعتبار IRCA  صادر خواهد شد.
ادامه مطلب

تشخیص گواهی نامه های اصیل از نامعتبر ( تمیز گواهینامه های تقلبی ایزو از غیر تقلبی)

با توجه به تمامی مزایای حاصله از گواهینامه های سیستمی و محصولی مدیریت همانند ایزو (iso) ، CE ، BRC ، FSSC و ... شرکتهای زیادی مشتاق و علاقمند به دریافت چنین استاندارد ها و گواهینامه هایی هستند و از طرفی برخی از سودجویان و افراد شیاد به ارائه مدارک فیک و تقلبی به کارفرمایان خود می کنند که این امر باعث ایراد خسارات مادی و معنوی فراوانی به صاحبان کسب و کار می گردد و به طور مثال موجب بدنامی در بازارهای داخلی و مخصوصا در بازارهای جهانی که شناخت بیشتر ی از گواهینامه های استاندارد وجود دارد می گردد.
ادامه مطلب

گروه کارخانجات شیشه اردکان موفق به اخذ استاندارد IMS از شرکت BRSM گردید

به گزارش روابط عمومی گروه کارخانجات شیشه اردکان و با ممیزی شهودی صورت پذیرفته از این سازمان، توسط تیم ممیزی شرکت بیکران راهکار سعادت نماینده BRSM، مهندس حجت اله باقری سر ممیز تیم ممیزی به همراه مهندس علی هداوند و مهندس رضا فخرایی، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه بین المللی براساس استانداردهای ایزو 9001 مدیریت کیفیت، ایزو 14001 مدیریت محیط زیست و ایزو 45001 مدیریت ایمنی وبهداشت حرفه ایتوسط شرکت بیکران راهکار سعادت نماینده  BRSM امریکا انجام گردید.
ادامه مطلب

عملکرد زیست محیطی صنعت سیمان در ویتنام: تأثیر گواهی ISO 14001

این تحقیق تجربی، اولین تحقیقی است که واکنش کارخانه‌های سیمان ویتنام به ISO 14001 را تحلیل می‌کند. با بررسی تفاوت‌های قبل و بعد از گواهی و مقایسۀ نتایج بین کارخانه‌های سیمان دارای گواهی و کارخانه‌های فاقد گواهی با استفاده از پرسشنامه و شاخص‌های محیطی، تأثیر سیستم‌های مدیریت محیط زیست همخوان با ISO در صنعت سیمان ویتنام مورد مطالعه قرار گرفت.
ادامه مطلب

مدیریت اسناد الکتریکی با تأکید بر استاندارد بین المللی مدیریت اسناد «ایزو 15498»

از آنجا که با افزایش حجم اسناد الکترونیکی مسائل مربوط به سازماندهی، حفظ و نگهداری، پردازش، اطلاع رسانی و مدیریت آن ها مطرح می گردد، نویسندگان در این مقاله توجه خود را به استانداردهای مدیریت اسناد الکترونیکی معطوف کرده اند که یکی از ابزار گذار از مرحله مدیریت اسناد سنتی به مدیریت اسناد الکترونیکی است.
ادامه مطلب

رادیو گفت و گو- زیست فناوری و امنیت مواد غذایی

دکتر محمد علی خسروی (دکترای صنایع غذایی و سرممیز سیستم های ایمنی مواد غذایی) و دکتر سلیمان قاسمی( مدیر تحقیقاتی مجموعه صنعتی شرکت فناوری، زیست طبیعت گرا) در برنامه رادیو گفت و گو به مسائل امنیت مواد غذایی و زیست فناوری می پردازند این گفت و گو در تاریخ 23 و24 شهریور در ساعت 21 از برنامه رادیو گفتگو پخش خواهد شد
ادامه مطلب

بهترین شیوه های مدیریت پروژه در پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001

مدیریت پروژه به مدت طولانی با اصطلاح سازمان موقت مرتبط شده است، در حالیکه مدیریت کیفیت با اصطلاح "سازمان دائمی" مرتبط می باشد. با این حال، مدیریت پروژه به عنوان یک رشته با جهت گیری به سمت مدیریت سازمان های دائمی کامل شده است.
ادامه مطلب

تعلیق مجدد شرکت ارزیابان کیفیت ساز از صدور گواهینامه ایزو 13485 توسط اداره کل تجهیزات پزشکی

بنا بر اطلاعیه اداره کل تجهیزات پزشکی شرکت ارزیابان کیفیت ساز مجاز به صدور گواهینامه ایزو 13485 در حوزه تجهیزات پزشکی از تاریخ 1400/06/15 نمی باشد.
ادامه مطلب

سفر کردن با نگرش استانداردهای ISO - استانداردهایی برای گردشگری پایدار

گردشگری یکی از بخش¬های اصلی اقتصادی جهان و یکی از ده شغل برتر در سطح جهانی می باشد. این صنعت همچنین پتانسیل و ظرفیت ارزشمندی را برای رسیدن به تقریبا تمام 17 هدف توسعه پایدار (SDG ها) سازمان ملل متحد از جمله SDG 15 (زندگی بر روی زمین)، SDG 14 (زندگی در زیر آب)، SDG 12 (تولید و مصرف مسئولانه) و SDG 1 (عدم وجود فقر) و سایر موارد فراهم می نماید.
ادامه مطلب

آکادمی آموزش BRS برگزار می کند : دوره آموزشی چگونگی فرایند دانش بنیان شدن

شرکت بیکران راهکار سعادت BRS نماینده شرکت بین المللی BRSM با سالها فعالیت در زمینه ممیزی استانداردهای ایزو، آموزش سازمانی و بازرسی شرکتها و سازمانهای متعدد تولیدی و خدماتی و همکاری با بیش از 4000 سازمان مختلف در صنایع مختلف، از پتانسیل بسیاری از شرکتها در راستای دانش بنیان شدن و بهره برداری از این فرصت طلایی آگاه بوده واست.
ادامه مطلب