تازه ها

بوم مدل کسب‌وکار چیست؟ بوم مدل کسب و کار نوآوری اجتماعی چگونه است؟

جعبه ابزار کسب‌وکار نوآوری‌ اجتماعی برای تسهیل توسعه و/یا بهبود مدل‌های کسب‌وکار نوآوری‌ اجتماعی طراحی شده است. به همین دلیل است که موسسه سیمپکت این ابزار را درون چارچوب بوم مدل کسب‌وکار نوآوری اجتماعی خود طراحی کرده است. بنابراین بوم معرفی شده حاضر چیزی بیشتر از یک ابزار تحلیلی بوده و دروازه‌ای برای طراحی جعبه ابزار به عنوان هدف نهایی است.
ادامه مطلب

پژوهش ها و مقاله های انتشاریافته منتخب در زمینه مدیریت ایمنی و بهداشت و اجرای قانون با OHS (مرتبط با ISO 45001)

چگونه رویکرد مدیریت ایمنی و بهداشت در دوره جدید ، میتواند بر مدیریت اجرای قوانین و پیاده سازی موثر ایزو 45001 در شرکتها تاثیر بگذارد.
ادامه مطلب

شرکت سیمان بجنورد موفق به دریافت گواهینامه IMS شد

بر اساس ممیزی انجام شده توسط شرکت بیکران راهکار سعادت، شرکت سیمان بجنورد موفق به دریافت گواهینامه IMS شد.
ادامه مطلب

مجوز ایزو و عملکرد زیست‌محیطی و بهبود مبتنی بر ISO 14001

دو دیدگاه مشخص راجع به توانایی ایزو 14001 در بهبود عملکرد زیست‌محیطی وجود دارند که با تصمیم استفاده از این استاندارد در محیط SME هدایت می‌شوند و عملکرد مبتنی بر ISO 14001 را تشریح می کنند.
ادامه مطلب

تعادل مدیریت شهری با نگاه ویژه به استاندارد ایزو 14001 و مقوله محیط زیست

مدیریت مناسب شهری و کشوری می تواند نقش بسزایی در دستیابی به تعادل میان محیط زیست، اجتماع و اقتصاد داشته باشد و یکی از راههای دستیابی به این تعادل بهره گیری از استانداردهای جهانی علی الخصوص ایزو 14001 می باشد.
ادامه مطلب

آیا انجام ممیزی استانداردهای ایزو به شکل ریموت و از راه دور امکان پذیر است؟ آیا شرکت BRS ممیزی ایزو از راه دور انجام می دهد؟

شرکت بیکران راهکار سعادت نماینده شرکت BRSM پیشرو در ارائه خدمات حوزه ممیزی سیستمهای مدیریت کیفیت از جمله اولین شرکتهای ارائه دهنده خدمات ممیزی استانداردهای ایزو به شکل از راه دور بوده است.
ادامه مطلب

همکاری BRS و مجموعه تولید کنندگان لوازم خانگی و آشپزخانه -ممیزی مبتنی بر استانداردهای ایزو

ممیزی صنایع آشپزخانه خانگی و صنعتی توسط شرکت BRS بر اساس استانداردهای جهانی ایزو به انجام رسید
ادامه مطلب

استاندارد آموزشی ISO 21001:2018 چیست ؟ چگونگی اخذ استاندارد سیستم مدیریت آموزشی سازمانهای آموزشی ISO 21001:2018

راهنمای جامع استاندارد ISO 21001:2018 و چگونگی اخذ استاندارد سیستم مدیریت آموزشی سازمانهای آموزشی بر اساس استاندارد ایزو 21001 ویرایش سال 2018
ادامه مطلب

ممیزی ISO 14001 و نظام مدیریت سبز شهرداری منطقه 10 توسط شرکت BRS

در ممیزی شخص سوم شهرداری منطقه 10 توسط شرکت بیکران راهکار سعادت 'BRS'، فرایندهای زیست محیطی و نظام مدیریت سبز این سازمان بر اساس استاندارد ایزو 14001 ویرایش سال 2015 مورد بررسی قرار گرفت.
ادامه مطلب

ممیزی مزرعه نمونه بر اساس استاندارد ISO 22000:2018

ممیزی شخص سوم مزرعه نمونه بر اساس استاندارد ایزو 22000 و طرح تجزیه و تحلیل مخاطرات ایمنی غذایی توسط شرکت BRSM برگزار و این مزرعه با انطباق کامل این فرایند را با موفقیت پشت سر گذاشت.
ادامه مطلب