ممیزی ایزو بزرگترین مجموعه صنعتی استان کردستان بر اساس سیستم مدیریت یکپارچه به انجام رسید.

ممیزی مرحله دوم شرکت سیمان کردستان بر اساس استاندارد های ایزو

ممیزی ایزو بزرگترین مجموعه صنعتی استان کردستان

پیام یا خواسته های خود را در این قسمت بنویسید. اگر  دقیقا نمی دانید که چه چیزی می خواهید و نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

در این مقاله:

 • دانش بنیان چیست
 • هدف از راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان
 • انواع شرکت های دانش بنیان
 • مزایا و امتیازات شرکت‌های دانش‌بنیان
 • ارزش های پیشنهادی ارائه شده از سمت مشاور دانش بنیان
 • تسهیلات صادرات برای شرکتهای دانش بنیان

افزایش توانایی دانش بنیان

 • پایش، شناسایی و ایجاد دانش و نوآوری در طرح
 • شناسایی و ایجاد چالش با هدف توسعه راه‌حل‌های فناورانه
 • شناسایی، تکمیل و ایجاد مستندات مورد نیاز و دسته بندی مستندات
 • ایجاد چیدمان و سناریوی مورد نیاز دانش بنیان برای ارائه کالا/ خدمت
انتخاب کنید

ممیزی سیمان کردستان بعنوان بزرگترین مجموعه صنعتی استان کردستان توسط تیم ممیزی BRSM بر اساس استاندارد های

ISO 9001:2015  سیستم مدیریت کیفیت

ISO 14001:2015  سیستم مدیریت محیط زیست

ISO 45001:2018  سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی

ISO 50001:2018  سیستم مدیریت انرژی

به انجام رسید.

معرفی شرکت ممیزی شونده مبتنی بر سیستم مدیریت یکپارچه

شرکت سیمان کردستان طراح و تولید کننده انواع سیمان از قبیل سیمان‌های پرتلند کامپوزیتی ، سیمان سرباره‌ای، سیمان پوزولانی، سیمانهای پرتلند در تیپ‌های مختلف، سیمان‌های آمیخته، سیمان سرباره‌ای به همراه تولید آهک کلوخه و آهک هیدراته در راستای محرومیت زدایی و فراهم نمودن اشتغال پایدار در شهرستان بیجار استان کردستان به فعالیت می پردازد. این شرکت با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه تولید و معدن داری با تولید سایانه 100 هزار تن اهک سالیانه و 6000 تن سیمان روزانه، بعنوان یکی از مهمترین قطبهای تولیدی و صنعتی در غرب کشور، بعنوان نماد تولید ملی در این منطقه و با طراحی انواع سیمان‌های درخواستی بعنوان یکی از تولید کنندگان دانش بنیان شناخته می شود.

فرایند ممیزی ایزو در شرکت سیمان کردستان

به گواه ممیزان BRSM، شرکت سیمان کردستان در تمامی استاندار‌های مطروحه شامل ایزو 9001 و ایزو 14001 ویرایش سال 2015 همچنین ایزو 50001 و ایزو 45001 ویرایش سال 2018 اقدامات مثبتی را انجام داده و چشم انداز مناسبی برای این شرکت در پیاده سازی استانداردها و دستیابی به اهداف سیستمی علی الخصوص در ارتباط با استاندارد‌های ایزو متصور خواهد بود.

شرکت سیمان کردستان برای دریافت گواهینامه‌های ایزو خود مجموعه بیکران راهکار سعادت را انتخاب نموده و برنامه ریزی ممیزی این شرکت در بیش از 20 نفر روز توسط تیم برنامه ریزی BRSM به انجام رسید. شرکت بیکران راهکار با داشتن تاییدهای ملی از مرکز ملی تایید صلاحیت NACI و بین المللی از IAS امریکا در طبقات مختلف توانسته خود را بعنوان یکی از معتبرترین شرکتهای صدور گواهینامه ایزو در منطقه معرفی کند. شرکت BRS بعنوان یک شرکت معتبر صدور گواهینامه ایزو، همواره خط مشی خود را انجام ممیزی با ارزش افزوده قرار داده است و توانسته در ماموریت اصلی خود یعنی ثبت و صدور گواهینامه ایزو (گواهینامه استاندارد های سیستمی) بعنوان یک شرکت موفق خودنمایی کند.

ممیزی ایزو

ممیزی شخص سوم برای صدور گواهینامه  ایزو

ممیزی شخص سوم ایزو در دو مرحله بررسی مستندات ایزو و بررسی سوابق ایزو و پیاده سازی استاندارد‌ها برگزار شد. ممیزان خبره شرکت BRSM پس از بررسی و مداقه در تمامی فرایندهای سیستم، به توصیه شرکت سیمان کردستان به صدور گواهینامه های استاندارد ایزو پرداخته و این شرکت موفق به اخذ گواهینامه ایزو از بالاترین مرجع اعتبار‌دهی جهانی شدند. مدیریت و کارکنان شرکت بیکران راهکار، امید دارند در سال 1401 همه شرکتهای حاضر در حوزه کسب و کار علی الخصوص تولید کننده ‌های عزیز کشورمان بتوانند با رعایت همه الزامات مدنظر به ارائه خدمات در راستای ارزش آفرینی هر چه تمام‌تر بپردازند.

ممیزی ایزو ، استاندارد ایزو ، شرکت معتبر ایزو ، صدور ایزو ، صدور گواهینامه ایزو، 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

 • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.